e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon
Tecrübeli

Geniş

ve yetkin kadromuzla

Her zaman yanınızdayız


Her gün büyüyen ve güçlenen kadromuzla, çalışma tesliminden sonra dahi 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de bizimle çalışmak isterseniz iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, çalışmalarınızı sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz.


teklif için 0 530 070 51 91
 

TEZ


Yüksek öğrenimini tamamlamış ve yüksek lisans düzeyine ulaşmış öğrencilerin en temel sorunlarından biri tez aşamasıdır. Tez aşaması; tez konusunun belirlenmesi, literatür taraması ve tezin yazım aşaması olarak sınıflandırılabilir. Ancak öğrencinin tezini yazmak için vakti olmadığı durumlarda ya da bir türlü nasıl yapacağını bilemediği durumlarda yardımınıza biz koşuyoruz. Tezinizi yazdırmaya karar verdiğinizde süreç şu şekilde ilerleyecektir:

Öncelikle tezin konusunu belirleyen öğrenci, konuyu bize iletir. Alanında uzman olan hocalarımızla konuyu paylaşır ve bir literatür taraması yaptırırız. Bu literatür taraması ışığında bir taslak oluşturur ve öğrenciye bu taslağı iletiriz. Taslak eğer öğrencinin hocasından onay alırsa, taslağa uygun bir şekilde yazıma başlanır ve yazım aşamasında öğrenciye bir ön gönderi yapılır. Çalışmalar öğrencinin fakültesinin tez yazım kılavuzuna göre yazılır ve eksiksiz olarak teslim edilir. Teslim sürecinden sonra yaşanacak herhangi bir problemde de hocalarımız öğrenciyle ilgilenmeyi sürdürür.

Sıfırdan tez yazımı dışında bir de tez düzenlemesi söz konusudur. Tez düzenleme iki şekilde yapılır:

Teze başlanmış ancak tez yarım kalmıştır, Tez tamamlanmış ancak kılavuza göre düzenlenmemiş, imla hataları yapılmıştır. Bu iki durum için de uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Yarım kalan tezler için tekrar literatür taraması yapılarak eksikler saptanır. Öğrenci ile karşılıklı onaylandıktan sonra içerik yeniden düzenlenerek teslim edilir. Tamamlanmış ve imla hataları ile dolu olan ve kılavuza göre düzenlenmemiş tezlerde ise redaksiyon ekibimiz imla hatalarını giderir. Kılavuz düzenlemesi yapılarak öğrenciye yeniden düzenlenmiş tez teslim edilir.

Sizin de teziniz yarım kaldıysa, düzenleme gerektiriyorsa, intihal ve imla hataları varsa bizimle irtibata geçebilir ve düzenlemelerinizi eksiksiz şekilde yaptırabilirsiniz.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Diğer Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon