e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon

BLOG

Tez Merkez

Tez Yazdırmak İstiyorum


Yüksek lisans ya da doktoranız bitme dönemecindeyken yapmanız gereken tek şey kalıyor: tez yazmak. Ancak vakit sıkıntısından dolayı tezini yazamayan öğrenciler genellikle tez yazdırmak istiyorum diyerek hemen bir arayışa giriyor.


Bu arayış sonunda ise güvendiği bir tez merkezi ile iletişime geçerek tez aşamasını başlatıyor. Eğer siz de tez yazdırmak istiyorum diyor ancak kimseye güvenemiyorsanız tam olarak doğru noktadasınız. Uzun senelere dayanan tecrübemizle, yüzlerce öğrenciyi mezun etmiş olmamızın referansıyla ve 30’dan fazla uzman hocamızla güveneceğiniz tez merkezi biziz ve bu konuda iddialıyız. Gün itibarıyla yüzlerce ödev ve tez teslimi yaparak pek çok öğrencimize akademik alanda destek sağladık. Ücretli akademik danışmanlık ve ücretsiz akademik danışmanlık hizmetlerimizle yüzlerce öğrencinin yanında olduk ve bunun verdiği güvenle çalışmalarınızı emanet almak istiyoruz.

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilerimizin her konuda ve her aşamada yanında olarak, yazım aşamalarını tek tek öğrenci ile paylaşarak ve öğrenci ile koordineli bir şekilde çalışmaları hazırlayarak teslim ediyoruz. Teslim ettiğimiz çalışmalarda herhangi bir problem yaşandığı takdirde, aynı titizlikle sorunun giderilmesi için elimizden geleni yapıyor ve öğrencinin sorunsuz bir mezuniyet süreci geçirmesini sağlıyoruz. Bunun için uzman hocalarımız var gücüyle çalışırken, redaksiyon ekibimiz ve biz 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumda olmayı önemsiyoruz. Tezinizle veya ödevinizle ilgili sormak ve öğrenmek istediğiniz her şey için telefon numaralarımızı, e mail adresimizi ve sitede bulunan iletişim formumuzu doldurarak bizimle her an iletişime geçebilirsiniz.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon