e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon


Tecrübeli

Geniş

ve yetkin kadromuzla

Her zaman yanınızdayız


Vakit ya da kaynak yetersizliğinden yarım kalan tezlerinizi tamamlıyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz. Ayrıca bitmiş ancak kılavuza göre düzenlenmemiş tezlerinizi düzenleyerek teslime hazır hale getiriyoruz. İmla hataları, yazı kaymaları gibi durumlar için ise redaksiyon ekibimizle, doğru bir Türkçe ile tezinizi yeniden düzenliyoruz.


teklif için 0 530 070 51 91
 

TEZ DÜZENLEME


Vakit ya da kaynak yetersizliğinden yarım kalan tezlerinizi tamamlıyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz. Ayrıca bitmiş ancak kılavuza göre düzenlenmemiş tezlerinizi düzenleyerek teslime hazır hale getiriyoruz. İmla hataları, yazı kaymaları gibi durumlar için ise redaksiyon ekibimizle, doğru bir Türkçe ile tezinizi yeniden düzenliyoruz. Tez düzenleme sürecimiz şu şekilde ilerler:

Öğrenci yetiştiremediği tezini bize ulaştırır ve biz öğrencinin bölümüne göre bir hocamıza yönlendirme yaparız. Tezin ne kadar işi olduğu, düzenlemenin ne kadar vakit alacağı gibi konuları hocamız netleştirdikten sonra bir fiyat teklifi sunarız. Öğrenci kabul ettiği takdirde düzenleme işlemine başlarız. Bu aşamada öğrencinin tez yazım kılavuzunu bize ulaştırmasını ister ve kılavuz düzenlemesini de yaparak söz verdiğimiz tarihte çalışmayı teslim ederiz.

Tez düzenlemesi iki türlü yapılmaktadır;

Yarım kalan tezlerin tamamlanması ve kılavuza göre düzenlenerek teslim edilmesi.

Tamamlanan tezlerin redaksiyonu ve kılavuz düzenlemesi sonrası teslim edilmesi.

Her iki durum için de tezin durumuna, öğrencinin bölümüne ve yapılacak işlere göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sizin de düzenlenecek bir teziniz varsa detaylı bilgi ve fiyat almak için; irtibat numaramızdan, mail adresimizden ya da site üzerinde bulunan iletişim formundan bizimle iletişime geçerek çalışmanızı eksiksiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Diğer Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon