e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon

Tez Danışmanlığı

Tez Merkez

Tez Danışmanlığı


Tez aşamasına gelen yüksek lisans ya da doktora öğrencilerinin gereksinim duyduğu tez danışmanlığı hizmeti ücretli tez danışmanlığı ve ücretsiz tez danışmanlığı olarak verilmektedir. Her firma danışmanlık hizmeti verdiğini öne sürse de bu konu için gerçek profesyonellerle çalışmak oldukça önemlidir.


Tez danışmanlığı almak isteyen bir öğrencinin mutlaka konuya hakim, konu hakkında uzman ve profesyonel kişilerle çalışması gerekmektedir. Aksi durumda hem öğrencinin parası boşa gidecek hem de zamanı ziyan olacaktır. Günümüzde zaman ve para her şeyden daha öncelikli ve önemli olduğu için öğrencilerin bu konuda özellikle dikkat etmesi gerekir.

Ücretli olarak danışmanlık almak isteyen öğrencilerin yapması gereken, tez yazım firmalarından birini arayarak teziyle ilgili her konuda fikir almaktır. Ücretsiz tez danışmanlığı ise çok sık rastlanan bir durum değildir. Ancak tezinizi yazdırmaya karar verip bir firma ile anlaştığınız zaman, tez yazımın yanında tez danışmanlık hizmetini de almış olursunuz. Tez merkezimiz hem ücretli danışmanlık vermekte hem de tezinizi bize emanet ederseniz ücretsiz olarak danışmanlığınızı yapmaktadır. Uzman danışmanlarımızla tez sürecinizi en kolay şekilde ve en konforlu biçimde atlatacak, mezuniyetinizin keyfini çıkaracaksınız. Siz de danışmanlık almak istiyor ya da tez yazdırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat erişim kolaylığıyla hem danışmanlık hem tez yazım hizmeti veriyoruz. Çalışmalarınızı bize emanet ettiğinizde hem zamanınız size kalacak hem de paranız boşa gitmemiş olacak. İddialı kadromuz ve tecrübemizle sizlere hizmet vermek bizim için zevk olacaktır.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon