e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon


Tecrübeli

Geniş

ve yetkin kadromuzla

Her zaman yanınızdayız


Tüm seviyelerde ve hangi bölüm olursa olsun proje ödevlerinize destek vermek bizim için bir zevk olacaktır. 10 yılı aşkın süredir sektörde olmamız ve bu çerçevede yürüttüğümüz çalışmalar doğrultusunda tür ve tarz ayırt edilmeksizin proje ödevlerinizde eksiksiz bir teslimat sağlıyoruz.


teklif için 0 530 070 51 91
 

PROJE


Tüm seviyelerde ve hangi bölüm olursa olsun proje ödevlerinize destek vermek bizim için bir zevk olacaktır. 10 yılı aşkın süredir sektörde olmamız ve bu çerçevede yürüttüğümüz çalışmalar doğrultusunda tür ve tarz ayırt edilmeksizin proje ödevlerinizde eksiksiz bir teslimat sağlıyoruz.

Proje ödevi nedir?

Periyodik aralıklarla öğrencilere verilen ödevlere proje ödevi adını vermekteyiz. Teslim süresi uzun olan projelerin, öğrencilere ders geçme konusunda vermiş olduğu katkı yadsınamamaktadır. Proje ödevlerinde de sistemimiz tez ve ödev sistemine benzer çalışmaktadır. İlk önce konusu belirlenmiş proje bize sunulur, öğrencinin ve hocasının belirlediği çerçevede bir taslak gönderi hazırlanarak öğrenciye iletilir. Projenin yazımına öğrenciden onay gelmeden başlanmamaktadır. Bu nedenle öğrenci hocasına sunup onaylattığı proje ödevi taslağı için bizimle iletişime geçerek çalışmanın başlamasını ister. Şayet öğrencinin danışman hocası taslağa onay vermezse, onay alınana kadar gereken düzenlemeler yapılır. Söz verilen tarihte ve söz verilen kalitede proje teslimi yapılır.

Projeler alanına, konusuna ve yöntemine göre yapımında farklı süreçleri olan ödev türleridir. Bu nedenle projelerinizi kendi yöntemlerine göre hazırlayıp teslim ederiz. Proje ile alakalı öğrencinin elinde olan ders notlarının, hocasının derse yaklaşımının ve proje yazım kılavuzunun bize iletilmesi; esiksiz bir proje çalışması için en önemli aşamalardır. Bu nedenle bizimle irtibat numaralarından iletişime geçtiğinizde, iletişim formunu doldurduğunuzda ya da mail ile bize ulaştığınızda bu bilgilerin eksiksiz verilmesi oldukça önemlidir. Yaşanacak herhangi bir problemde projenizi sınırsız olarak yeniden düzenlemeye gönderebilir, bütün problemleri başlamadan çözebilirsiniz.

Akademik bir tez yazmanın öğrenciler için göz korkutucu bir görev olduğunu biliyoruz. Bu hakkı elde etmek için çok fazla çabaladınız var ve iyi bir tez yazmak için pek çok adım atmanız gerekiyor. Tek bir cevapsız adım, bir ya da iki hata akademik yolculuğunuz ani bir duruşa geçirebilir. Bunun olduğunu görmekten nefret ederiz. Aşırı baskı altında olduğunuzda, konsantre olması zor olabilir ve derinlemesine çalışmadan ve yeterince iyi olmadan bir çalışmayı ile bitirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi, normal çalışmalarınızın standardı bu değildir, ancak son teslim tarihi yaklaşıyor ve baştan başlamak için yeterli zamanınız yok. Bu noktada yeniden başlamak yerine zamanında teslim edilmesi daha uygun görünüyor.

Günümüzde tez yazarlarını çevrimiçi bulmak kolaydır, ancak tüm web siteleri birbiriyle eşit değildir. Sadece ürettikleri tezlerin kalitesinde gösterdiğimiz en iyi tez yazarlarını işe alıyoruz. Yazarlarımız, şu an bulunduğunuz yerde kalifiye bir anlam ifade ediyor ister yüksek lisanslı bir doktora veya üniversite mezunu, ister lisans, hatta akademisyenleri için ön plana çıkan bir lise öğrencisine ihtiyaç duyan bir üniversite öğrencisi olsun.

Yazarlarımız, profesörlerin neyi aradıklarını bilirler, size ve ihtiyaçlarınıza özel bir tez üretirler. Bir daha asla kullanılmayacak ya da daha önce kullanılmamış çalışmalarla öğreniclerimize geçme garantisi veriyoruz. Tez intihalsiz olacak ve en zorlu hocalarınızı bile sizin alanınızda uzman olduğunuz konusunda ikna edecek bir şekilde yazılacaktır.

Şirketimiz, çoğu zaman, öğrencilerin temel yaşam giderlerinden sonra çok fazla nakit kalmadığını anlamaktadır. Size en iyi tez yazım hizmetini düşük bir fiyatla sunmayı hedefliyoruz. Pahalı fiyatlandırma yapımıza ve gördüğümüze göre, tüm öğrencilerimizin bu büyük görevle karşılaşacakları hayati yardımı almaları için her zamankinden daha kolay bir hale getirdiğimiz anlayışını ödüllendireceğinize inanıyoruz.

Herhangi bir tez yazarı (ya da herhangi bir hizmetimiz için bir yazar) işe almadan önce, niteliklerini kontrol edip bunları, yazım standartlarımızı karşıladığından emin olmak için incelediğimiz örnek tezler yazdıkları bir test sürecine tabi tutuyoruz.

Tezmerkez ile sipariş verdiğinizde, güvenilir, tavsiye edilen bir akademisyen ile beraber çalıştığınızı biliyorsunuz. Bütün akademk kadromuzun becerileri kanıtlanmıştır ve sizlere yardım etmekten mutluluk duymaktadırlar. Sizin için en iyi çalışmayı nasıl yapacağını ve hocanızı nasıl memnun edeceğini bilen bir akademiyen.

Tez yazarlarımızla gurur duyuyoruz ve tezinizi bunlardan birinden aldığınızda, bunun nedenini göreceğinize eminiz. Onların beceri düzeyi ve yazma kolaylığı sizleri de en az bizim kadar memnun edecek. Size garanti veriyoruz ve (belki daha da önemlisi) profesörler işlerini sevecek!

Bizden bir tez yazarı tuttuğunuzda, yüksek lisans veya doktora yeterliliğinizi kolaylıkla ve hızlıca geçme kararını veriyorsunuz.

Giderek daha fazla öğrenci bugünlerde özel tez, ödev, makale, essay ve proje yazma hizmetinden sipariş veriyor ve eğer bir öğrenciyseniz kendiniz bunun nedenini görmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin Bir öğrenci olmak her geçen gün daha da zorlaşıyor ve üstünüzdeki baskı başınızı su üzerinde tutmanın yeni yollarını bulmanızı gerektiriyor. Tezmerkez.com’da, kendimizle ilgili en iyi, en iyi akademik çalışma hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Sizler de çalışmalarınızı nasıl tamamlayacağınızı düşünüyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir bir an önce çalışmalarınızı teslim alabilirsiniz..

Ucuz, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir çalışma almak isteyen çok fazla insan var. İşte sadece birkaç örnek:

- Ders yükü altında mücadele eden öğrenciler, bir akademik çalışma için hemen sipariş verebilir, kendi yüklerini azaltabilir ve zamanında teslim edilen her şeyi aldıklarından emin olabilirler.

-Tam zamanlı lisans öğrencileri olarak öğrenim gören öğrenciler. Akademik çalışmalarını yapabilmek için zamanını bulmak için uğraşırlar, böylece onların yerine sipariş verirler.

- Son yıllarına gelince tezleriyle ilgili yardıma ihtiyaç duyan üniversite öğrencileri.

- İçiniz rahat olsun: Bizimle çalışmaya başladıktan sonra rahatlayabilirsiniz. Akademik çalışma özen gerektiren büyük bir iştir, listenizden akademik çalışmayı çıkararak hayatınızı çok daha kolaylaştırabilirsiniz.

- Nitelikli yazarlar: Doktora veya başka bir dereceye sahip bir yazar istiyorsanız, bizimle birlikte bulmak kolaydır.

- İhtiyacınız olan notları alın: Kimse notlarında bir düşüş görmek istemez, bu nedenle akademik çalışmalarınız için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve notlarınızı yükseltebilirsiniz.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Diğer Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon