e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon


Tecrübeli

Geniş

ve yetkin kadromuzla

Her zaman yanınızdayız


Lisans öğrencilerinin bizden en önemli taleplerinden biri de essay ve makale yazımıdır. Essay talebi olan öğrencilerin istekleri doğrultusunda essayleri eksiksiz bir şekilde yazılarak teslim edilmektedir.


teklif için 0 530 070 51 91
 

ESSAY


Lisans öğrencilerinin bizden en önemli taleplerinden biri de essay ve makale yazımıdır. Essay talebi olan öğrencilerin istekleri doğrultusunda essayleri eksiksiz bir şekilde yazılarak teslim edilmektedir.

İngilizce olarak eğitim veren fakülteler ya da Türkçe eğitim veren fakültelerin hazırlık sınıflarında essay talepleri oldukça yoğun olmaktadır. Essay yazılırken, kendine özgü kurallarına uyulması gerekmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yaptığımız akademik çalışmalar neticesinde essay taleplerinizi eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Essay yazımı kısa sürede tamamlanarak size teslim edilmekte, teslimden sonra yaşanabilecek bütün problemlerde desteğimiz sürmektedir.

Essay yazımında ilk olarak öğrencinin bize iletmesi gereken, kullanılacak İngilizce seviyesi olmalıdır. Beginner essay, intermediate essay, upper intermediate essay ve advanced essay seviyelerinden hangisi kullanılacaksa, önceden hocalarımıza iletilmesi gerekmektedir. Eğer essay ödeviniz var ve vaktiniz yoksa siz de iletişim formunu doldurarak, irtibat numarasını arayarak ya da mail atarak gereken bilgileri şimdi verebilirsiniz. Verilen bilgiler ışığında essay ödevleriniz en iyi şekilde ve en kısa sürede yapılarak size teslim edilecektir. Essay yazımlarında İngilizce seviyesi, teknik içerik olup olmaması ve sayfa sayısı gibi faktörler fiyatta değişikliklere neden olmaktadır. Bu nedenle bu bilgilerin yazıma başlanmadan önce verilmesi sorunsuz bir ödev teslimi için temel şarttır.

İngilizce 101, İngilizce 102 ve Research Paper ödevlerinizin yazımı en iyi şekilde yapılarak teslim edilmektedir. Lisans ya da yüksek lisans öğrencilerinin istediği seviyede research paper ödevi yapılır, sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Bunun için irtibat numaralarından bizi aramanız, mail adresimize mail göndermeniz ya da iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Ödevlerinizin genellikle belirli bir kategoriye yerleştirilemeyeceğini biliyoruz. Her bireyin ve her ödevin benzersiz olduğunu biliyoruz ve kişisel dokunuşa inanıyoruz.

Gereksinimlerinizi bir robot değil gerçek bir insanla görüşmek için her zaman, gündüz veya gece, telefonla ya da web sitesindeki canlı destek ile bize laşabilirsiniz. Bu üst düzey destek personeli, sizin için olabilecek her türlü karmaşıklığı gidermek için size yardımcı olur. Ayrıca, kafanızda oluşabilecek tüm soruları da yanıtlarlar.

Yazarlarımız da kişisel dokunuşa inanıyor.

Yazılı mesajlaşma tesisimiz aracılığıyla yazıcınıza istediğiniz zaman bir mesaj gönderebilirsiniz. Ardından gelen kutunuzu yanıtları için kontrol edin.

Essay ödevi için en iyi sonucu arıyorsanız, doğru yere geldiniz!

Tüm essaylerimizin sadece sizin için yazılmış ve özel olduğunu garanti ediyoruz. Hiçbir intihal olmaz ve essayleriniz başka birine asla satılmaz.

Belirtilen zaman diliminde doğrudan gelen kutunuza doğrudan gönderilen özel çalışmanız iletilir.

Essayiniz, danışmanınıza yazdırmaya veya e-posta ile gönderilmeye hazır olacaktır ve yapılacak herhangi bir intihal kontrolünden geçeceğini garanti ediyoruz.

Eğer tezmerkez.com ile çalışırsanız, en iyi akademisyenlerle size sunabileceğimiz en ucuz fiyatlarla, yüksek kaliteli ve paranızın karşılığını alacak şekilde çalışacaksınız.

Ödevinizin acil olup olmadığı veya bunu tamamlamak için uzun bir zamanınız varsa, sözümüzü aynı kalır. Fiyat konusunda ucuzuz, ancak ödevlerimiz asla kalite, stil veya yapı bakımından ucuz olarak değerlendirilmeyecek. Aslında, yazarlarımız o kadar iyidir ki, birçok öğrenci fiyatlarımızın ne kadar düşük olduğuna inanamamaktadır!

Kalitemizden ödün vermeyeceğiz ve yazarlarımız en iyi çalışmalarını yapacaklar ve ihtiyaç duyduğunuz ve hak ettiğiniz dereceleri alacağınızdan emin olacaksınız.

Bugün tezmerkez.com’dan sipariş verin ve son derece iyi bir fiyata yüksek kaliteli bir ürün alacağınızı bilmenin verdiği rahatlığı yaşayın. Şimdi bizi deneyin ve ucuzun daima düşük kalite anlamına gelmediğini, tam tersi anlamına gelebileceğini öğrenin!

Öğrencilerin Essaylerimi kime yaptırabilirim? Diye sormalarının birçok nedeni var. Öğrenciler bugün eskisinden daha fazla baskı altında. Zamanlarını gelecekteki hedeflerine ulaşmak için harcamakla kalmıyorlar, bazı öğrenciler iş yüküne, özellikle de ikinci dil olarak İngilizce konuşanlara ayak uydurmakta zorlanıyorlar. Bazıları çalıştıkları için, essaylerini yapmak için zaman bulamıyorlar. Yine de diğerleri sadece essay yazmayı ve üniversitede ihtiyaç duydukları yardımı almayı zorlaştırıyor. Bu sadece üniversite öğrencileri değil. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri de şimdi her zamankinden daha fazla baskı hissediyorlar. Notları, mezun olduktan sonra okula gidebilecekleri yere karar verirken, akademisyen olmak isteyenler bir şeyler üretmeye çalışıyor ve gerçek bir panik hali yaşıyor. Bu durumda, neden bu kadar çok insanın şunu sorduğunu görebilirsiniz 'Ben essay, ödev, tez, makale yazdırmak için birine ödeme yapabilir miyim?'

Tezmerkez.com’da, online olarak bulabileceğiniz en iyi, en güvenilir yazı hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizin için essay yapmamızı istediğinizde işleyen süreç çok basit ve anlaşılırdır, stresi sizden alır ve dikkat etmeniz gereken diğer şeylere devam etmenizi sağlar.

Yapmanız gereken ilk şey web sitemize gitmek ve iletişim formumuzu doldurmak, ne tür bir essay yapılacağını, kaç sayfanın olması gerektiğini ve bunun ne hakkında olması gerektiğini anlatmaktır. Bize bu aşamada çok fazla vermek zorunda değilsiniz, ama çalışma alanınızı bilmemiz gerekecek. Bunun nedeni, alanınızı içte ve dışta tanıyan uzman bir yazarla sizi eşleştireceğiz.

Ekibimizdeki her yazar kendi alanında iyi üniversitelerden mezundur ve hepsi essay konusunda oldukça tecrübelidir. Daha fazla deneyime sahip birisini isterseniz, bizimle ilk görüşmenizi yaptığınızda bunu isteyebilirsiniz.

Nitelikli yazarımız sizinle konuşacak ve tam olarak ne istediğinizi bildiğinden emin olacaktır. Bu, sadece sizin için uyarlanmış bir essay alacağınız anlamına gelir. Aslında, satın aldığınız herhangi bir yazının sizin için özellikle yazıldığını ve bunu aldıktan sonra hiçbir zaman satılmayacağını garanti ediyoruz. Bitirdikten sonra essayinizin, ödev ve çalışmalarınızın bütün hakları size aittir. Deneme bittikten sonra yazarınız, memnun olduğunuzdan emin olmak için kontrol etmenizi ister. Eğer öyleysen, harika! Eğer değilseniz, sorun değil. Yazarlarımız, gerektiği kadar değişiklik yapmayı ücretsiz olarak yapacaktır.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Diğer Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon