e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon

Tez Danışmanlık

Tez Merkez

Danışmanlık


Akademik olarak belli bir noktaya gelen her öğrencinin ihtiyaç duyduğu danışmanlık, tez merkezimiz tarafından verilmektedir. Akademik yeterlilik için danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan öğrenciler, 10 yılı aşkın tecrübemiz ve 30’dan fazla alanında uzman hocamız ile kendilerini bize emanet etmeyi tercih etmektedir.


Söz konusu hizmetten faydalanma farklı şekillerde olmaktadır. Bunun için de bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İletişim kanallarımız; telefon numarası, e-mail ve site içerisinde bulunan iletişim formudur. Bu hizmetten şu şekillerde faydalanabilirsiniz; Yarım kalan tez, ödev, makale, essay, projelerinizi bize yönlendirerek tamamlanmasını sağlayabilir ve kılavuz düzenlemesi yaptırarak teslim alabilirsiniz. Söz konusu içerikte çalışmaya redaksiyon da yapılmaktadır.

Konusu belli olan tez, ödev, makale, essay, projelerinizin konularını bize ileterek sıfırdan bitime kadar sorunsuz bir ödev teslim alabilirsiniz. Bu içerikte çalışmalarınız kılavuz düzenine göre yazılır, redakte edilir ve tam vaktinde teslim edilir. Tamamlanmış ancak kılavuz düzenine uyulmamış ve imla hataları barındıran tez, ödev, makale, essay, projelerinizi bize ileterek kılavuz düzenlemesi yaptırabilir ve redakte ettirebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için bize 7 gün 24 saat ulaşabilir ve gerçek profesyonellerle çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. 10 seneden fazla tecrübemiz ve birikimimizle, her gün daha da büyüyen akademik kadromuzla ve redaksiyon ekibimizle siz öğrencilerin değerli zamanı ve parası bizim için de değerlidir. Zamanınızı ve paranızı etkin bir şekilde kullanmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Tez Merkez

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ?


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


Hizmetlerimiz

© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon