e-posta: info@tezmerkez.com
Sosyal ikon Sosyal ikonSosyal ikon


Tecrübeli

Geniş

ve yetkin kadromuzla

Her zaman yanınızdayız


Sektörde 10 yılı aşkın sürelik tecrübemizle; tez, ödev, proje, makale, essay, spss analizleri ve tez düzenleme konularında akademik danışmanlık vermekteyiz. Çalışmalarınız söz verdiğimiz tarihte, intihalsiz olarak ve uygun fiyatla sizlere teslim edilir. Teslim süreci sonrasında da istediğiniz kadar ücretsiz destek verilmeye devam edilir. Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla çalışmalarınız; doğru hoca, doğru ödev ve doğru yöntem prensibi esas alınarak birinci sınıf kalitede hazırlanmaktadır.


teklif için 0 530 070 51 91
 
istatistik ikon

Hızlı ve Kaliteli


Ekibimizin en temel prensiplerinin başında, ödevi en kısa sürede maksimum kalite ile teslim etmek bulunur.

Hızlı Ödev


Ekibimizin en temel prensiplerinin başında, ödevi en kısa sürede maksimum kalite ile teslim etmek bulunur. Yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizle, elde ettiğimiz pratiklik ve referanslarımızla çalışmalarınızı mümkün olan en kısa sürede ve eksiksiz biçimde teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz. Tezleriniz, ödevleriniz, projeleriniz, essayleriniz, tez düzenlemeleriniz ve makaleleriniz için izlediğimiz süreç şu şekildedir:

Öncelikli olarak öğrenci ve hocası bir konu belirleyerek genel çerçeveyi saptar. Daha sonra öğrenci, belirlenen konuyu bize iletir ve biz de alanında uzman olan hocamızla konuyu paylaşırız. Hocamız konuyla ilgili detaylı şekilde literatür taramasını yaptıktan sonra bir taslak gönderi hazırlar. Taslak gönderinin içeriği, çalışmanın içeriğini gösteren bir içindekiler tablosundan oluşur. Öğrenci, danışman hocası ile görüşüp taslak için onay aldıktan sonra çalışmanızı hazırlamaya başlarız. Öğrencinin onay alamadığı durumlarda taslak yeniden hazırlanır ve öğrenciye iletilir. Öğrenci hocasından onay alana kadar düzenlemeler tekrar yapılır. Taslak gönderi onaylanıp çalışmaya başlandıktan sonra, içeriği görmesi açısından öğrenciye bir ön gönderi yaparız. Ön gönderi, çalışmanın ilk birkaç sayfasını içerir ve ilerleyişin sağlıklı olması açısından oldukça önemlidir. Öğrenci bu gönderiyi hocasıyla paylaşır ve yazımda bir sorun olup olmadığını değerlendirir. Daha sonra çalışmanızı tamamlayarak size teslim ederiz.

Her biri alanında uzman olan 30’dan fazla hocamızla ve her gün büyümeye devam eden kadromuzla; ödev, tez, makale, essay, spss analiz ve tez düzenleme işlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve maksimum verimle almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak, mail adresimize mail göndererek ya da site içerisinde bulunan iletişim formunu doldurarak 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.
istatistik ikon

Orijinallik


Talepleriniz doğrultusunda çalışmalarınız; benzersiz biçimde, intihalden arınmış ve redaksiyonu yapılmış şekilde size teslim edilir.

Orijinallik


Talepleriniz doğrultusunda çalışmalarınız; benzersiz biçimde, intihalden arınmış ve redaksiyonu yapılmış şekilde size teslim edilir. Çalışmalarınız size teslim edilmeden önce intihal raporlama sistemi ile kontrol edilir ve orijinalliğinden emin olunmadan teslim gerçekleşmez. Böylelikle hocalarınızın yapacağı orijinallik kontrolünü hocalarınızdan önce yaparak size garantili bir teslimat sağlarız.

Sizin de tez, ödev, proje, essay, spss analiz ve tez düzenleme sorunlarınız varsa orijinal şekilde ve gizlilik çerçevesinde sizi sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Hemen site içinde yer alan iletişim formunu doldurarak, e – mail yolu ile ya da irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
istatistik ikon

Uygun Fiyat


Ekibimizin çalışma prensiplerinden biri de; ödev, tez, makale, spss analiz, tez düzenleme ve essay işlerinizi uygun fiyata yapmaktır.

Uygun Fiyat


Ekibimizin çalışma prensiplerinden biri de; ödev, tez, makale, spss analiz, tez düzenleme ve essay işlerinizi uygun fiyata yapmaktır. Çalışmalarınızın fiyat tespitinde aşağıdaki şartlar göz önüne alınır ve en uygun fiyatla çalışmalarınız yapılır:

Çalışmanın teslim tarihi.
Çalışmanın zor – kolay olma derecesi
Çalışmanızı yapacak olan hocamızın tecrübe durumu
Çalışmanızı yapacak olan danışman hocamızın elinde olan diğer çalışmalara bağlı olan iş yükü – vakit durumu.

Bu nedenleri göz önüne alarak; çalışmanızın teslim tarihinden önce bizimle ne kadar çabuk iletişime geçerseniz o kadar iyi olacağını ve çalışmanızın maddi külfetinin minimum olacağını söylemek isteriz. Çalışmanıza ilk yapılan fiyatlandırma üzerinde herhangi bir oynama yapılmaz, ekstra masraf çıkmaz. Bu nedenle vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan, e – mail adresimizden ya da site içinde bulunan iletişim formundan bizimle iletişime geçerek sorunsuz bir çalışma alabilirsiniz.
istatistik ikon

Gizlilik


Çalışmalarını bize emanet eden öğrencilerin kafasını karıştıran en temel problem, hangi hocaları seçtiğimiz konusudur.

Gizlilik


Çalışmalarını bize emanet eden öğrencilerin kafasını karıştıran en temel problem, hangi hocaları seçtiğimiz konusudur. Öğrencinin ve çalışmayı yapan hocanın gizli kalması prensiplerimizin başında gelir. Bu nedenle çalışmasını bize emanet eden öğrenci, danışman hocası ile birebir temasa hiçbir aşamada geçmemektedir. Danışman hocalarımız sizin rızanız dışında sizinle ilgili hiçbir şey bilmez ne adınız ne iletişim bilgileriniz hocalarımızla paylaşılmaz. Çalışmasını bize emanet eden öğrenciler de danışman hocanın kimliğini ve kişisel bilgilerini bilmez. Bunun nedeni çalışmaların gizlilik içinde yürümesinin sağlanmasıdır.

Bunun yanında öğrenim gördüğünüz üniversiteden bir hoca ile kesinlikle çalışılmaz, hatta genelde farklı şehirlerden hocalar tercih edilir. Eğer siz de ödevlerinizi, tezlerinizi, projelerinizi, makale ve essaylerinizi gizlilik içinde yaptırmak istiyorsanız iletişim kanallarımızdan birini tercih ederek 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.


© 2018 Tez Merkez, All rights reserved

GalacticThings™ Teknoloji ikon